Jesús Ochoa protagonista telenovely El Bien Amado - Latin-novelas.eu | telenovely

Jesús Ochoa protagonista telenovely El Bien Amado

Po sprievode talentovaných hercov Jesús Ochoa, získal bude ujatenú hlavnú úlohu v novej telenovele producenta Nicandra Diaza.

Čakanie konečne skončilo! Producent Nicandro Diaz potvrdil, že Jesús Ochoa bude protagonista jeho novej telenovely El Bien Amado. Herec už získal nejedno ocenenie TVyNovelas za svoj veľký herecký talent v iných telenovelách. Jesús vyhral súboj viacerých hercov, ktorí sa uchádzali o túto postavu. Ako napríklad Ernesto Laguardia, Sergio Goyri, či pekný a talentovaný Andrés Palacios.

Postupne telenovela El Bien Amado dáva dokopy svoje herecké obsadenie, niekoľko hercov už urobilo kasting, aby získali miesto v tomto príbehu. Producent telenovely Nicandro Diaz bol prítomný pri celom výbere obsadenia, aby našiel správnych hercov do tohto príbehu.

Krásna Renata Notni a Fernandino Valencia sa taktiež podieľali na kastingu, aby získali postavu v telenovele. Ďalšími hercami boli: Francisco Gattorno, Chantal Andere. Fabián Robles by sa taktiež mohol vrátiť do telenoviel v tomto projekte od producenta Nicandra Diaza. Tanía Lisardo urobila taktiež kamerové skúšky, a mnohí ďalší.