Angelique Boyer je nahnevaná ako Univision skracuje Tres Veces Ana - Latin-novelas.eu | telenovely

Angelique Boyer je nahnevaná ako Univision skracuje Tres Veces Ana

Angelique Boyer je nahnevaná pre spôsob akým Univision skracuje jej telenovelu Tres Veces Ana. Tak to vyjadrila v jednom videu, ktoré nahrala na svoj účet Facebook. V Mexiku ju zatiaľ nemôžu sledovať, lebo sa vysiela prvé v USA, ale herečka odkazala divákom v Mexiku, že majú šťastie. “Budete si ju môcť vychutnať lepšie, našťastie, pretože budete mať viac času na sledovanie tejto telenovely, kde budú epizódy kompletnejšie," povedala herečka, kde chce dať najavo, aby počkali na pozeranie verzie, ktorá Televisa odvysiela v Mexiku. “Lebo áno, vidím tam nejaké scény veľmi krátke, ktoré si nemôžte vychutnať rovnakým spôsobom, hnevá ma to, ale dobre, také sú vecí.”

To nie je po prvýkrát čo niekomu sa nepáči ako edituje Univision produkty od Televisy. Carmen Armendariz nedávno povedala, že jej telenovele Yago odobrali veľa scén a nevie prečo. Taktiež pri odovzdávaní cien Premios TVyNovelas 2016, španielska spoločnosť vystrihla nejaké ceny a prezentácie, aby program, ktorý trval 3 hodiny mal len 2 hodiny.

Eduardo Yañezovi sa tiež nepáčilo cenzúra Univision keď vysielala telenovelu Amores Con Trampa bez scény, kde pomáha pri pôrode jednej kravy.